Goede opvang

Op zoek naar goede kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang voor je baby of peuter? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sint-Goede Brussel heeft 14 kinderdagverblijven en 3 initiatieven voor buitenschoolse opvang (IBO). Onze teams kijken nu al uit naar de komst van je kindje.

 

Education & happy illustrations by Storyset - https://storyset.com/education & https://storyset.com/happy

Onze kinderdagverblijven

Crèches

kinderen

gemeenten

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Bambino

Parelstraat 18/20
1080 Sint-Jans-Molenbeek

Leidinggevende: Marjoleine Verlinden

info@kdvbambino.be
02-411.72.72

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Bammeke

Geslachtendreef 24A
1083 Ganshoren

Leidinggevende: Elly Arens

bammeke@sint-goedele.brussels
02-428.20.86

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

De Boomhut

Maartlaan 70
1030 Schaarbeek

Leidinggevende: Vicky Hebbelynck

deboomhut@sint-goedele.brussels
02-446.13.56

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

De Elfjes

Madrigaalstraat 2
1080 Sint-Jans-Molenbeek

Leidinggevende: Evi Ketels

deelfjes@sint-goedele.brussels 
02-522.90.18

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Harlekijntje

Jan Tiebackxstraat 13
1090 Jette

Leidinggevende: Joke Vermeir

harlekijntje@sint-goedele.brussels
02-478.52.18

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

De Hummeltjes

Haeckstraat 61/1
1080 Sint-Jans-Molenbeek

Leidinggevende: An Tuyaerts

dehummeltjes@sint-goedele.brussels
02-427.74.19

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Kids

Guillaume De Greeflaan 1 Bus 45
1090 Jette

OPGELET: de crèche Kids houdt er mee op in Jette. Vanaf augustus 2024 worden de kinderen opgevangen in onze kinderopvanglocatie Bammeke in Ganshoren!

Leidinggevende: Lauren t’Kint

kids@sint-goedele.brussels
02-479.78.68

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Kiekeboe 1

Denemarkenstraat 15
1060 Sint-Gilis

Leidinggevende: Chris De Moyter

kiekeboe1@sint-goedele.brussels
02-538.36.46

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Kiekeboe 2

Garibaldistraat 20
1060 Sint-Gilis

Leidinggevende: Ellen Vandenhouwe

kiekeboe2@sint-goedele.brussels
02-720.43.00

Kinderopvanglocatie De Kollebloem in Etterbeek

De Kollebloem

Generaal Fivéstraat 38
1040 Etterbeek

Leidinggevende: Mieke Fremout

dekollebloem@sint-goedele.brussels
02-736.55.91

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Pagadder

Sint-Ceciliavoorplein 5
1083 Ganshoren

Leidinggevende: Elly Arens

pagadder@sint-goedele.brussels
02-425.33.64

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

Scheutje

Ninoofsesteenweg 337
1070 Anderlecht

Leidinggevende: Kathleen Debackere

scheutje@sint-goedele.brussels
02-411.00.81

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

De Waterlelie

Bloeistraat 37
1070 Anderlecht

Leidinggevende: Lauren t’Kint

dewaterlelie@sint-goedele.brussels
02-522.82.85

Buitenaanzicht kinderopvanglocatie Bammeke Ganshoren

De Zinnekes

Molenbeekstraat 173
1020 Laken

Leidinggevende: Wendy De Vetter

dezinnekes@sint-goedele.brussels
02-479.72.70

Word vandaag nog vrijwilliger

Voor de voor- en naschoolse opvang in onze scholen zijn we nog op zoek naar vrijwilligers die af en toe willen inspringen.

Ook mensen die willen helpen om bv. de schoolstraten rond onze scholen te begeleiden, zijn welkom.

 

IK DOE MEE

Vacatures

Dit zijn onze meest recente vacatures voor de Kinderopvang en de IBO’s. Niet gevonden wat je zocht? Ga dan zeker eens kijken op onze ‘Jobs’-pagina.

Laat iets van je horen …

Heb je een vraag? Wil je informatie over een van onze kinderdagverblijven of scholen?
Of wil je een fijn verhaal delen over iets wat jij in een van onze instellingen hebt meegemaakt?

+32 (0)2-520.05.72